BBS

Pracovník ostrahy – strážný

Plzeň, Praha, Tachov nebo Dýšina
Plný úvazek
21.01.2021
Průměrná hodinová mzda je 95 - 120 Kč/hod.

Popis pracovní pozice:
Práce není nijak náročná a proto je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), nebo osoby s částečným i plným invalidním důchodem. Možnost práce na DPP, zkrácený úvazek, nebo plný úvazek ( HPP ). Náplň práce: Pravidelné pochůzky (s čipovacím systémem), evidence (vozidel, osob), kontrola příchodů/odchodů Kontrola kamerových systémů, komunikace s našim dispečinkem Komunikace se zástupcem střeženého objektu

Požadavky na uchazeče:
Čistý trestný rejstřík, spolehlivost, dochvilnost, schopnost řešit mimořádné situace dle pokynů nadřízeného. Certifikát strážného vítáme.

Výhody/bohusy pro uchazeče:
Osobní přístup vedoucího, práci na stálém pracovišti, zaškolení Práci na směny, s možností individuálního plánu směnPráci na hlavní pracovní poměr s nárokem na dovolenou Pravidelnou měsíční mzdu,Příplatky za noční, víkendy, svátky,… Příplatky za přesčas, osobní příplatky

Poptávkový formulář

na volné pracovní místo

Uvedené osobní údaje budeme zpracovávat pouze pro účely zpracování a vyřízení zasílaného podnětu, a pro zaslání odpovědi či jiné zpětné reakce. Pro tento účel není souhlas subjektu údajů vyžadován.

Zásady zpracování osobních údajů (GDPR)